Przejdź do treści

Warsztat
"BÓG I SEKStrawagancja" 2.0

„Dojrzałość seksualna to przejście od seks musi mnie potwierdzić do
ja potwierdzę moją seksualność.
Ty masz dopasować seks do siebie a nie odwrotnie”

Marty Klein

Podczas 2-giej części warsztatu dowiesz się:

  • jakie elementy wspierają seks-dialog 
  • dlaczego warto przyjrzeć się własnej seksualności
  • jak poradzić sobie z wewnętrznym krytykiem seksualnym
  • dlaczego warto otworzyć się na różne style uprawiania seksu
  • jak fantazje erotyczne mogą wzmocnić więź małżeńską
  • w jaki sposób rytuały erotyczne mogą zapobiec seksualnej rutynie

TERMINY I INFO

Zapraszamy do uczestnictwa małżeństwa oraz osoby indywidualne będące w związku

WYBIERZ WERSJĘ

Wersja stacjonarna:

SB (10.00 – start)   |  ND (15.00 – zakończenie) 

12-13.02.22

Miejsce:
Sarbinowo

30.04-01.05.22

Miejsce:
Błotnica

Koszt warsztatów

STACJONARNE:

400 zł od pary (w przypadku małżeństw z dziećmi zapewniamy opiekę na czas konferencji).

Noclegi na miejscu w Błotnicy tylko dla 5 par (decyduje kolejność zgłoszeń)

Dla nocujących poza miejscem warsztatu w Błotnicy koszt: 350 zł od pary + nocleg (proponujemy pensjonat „Santa Maria” w Kołobrzegu – ok. 20 min do Błotnicy – 100 zł od pary za nocleg)

Przedpłata 200 zł na konto 77 1160 2202 0000 0002 0552 3309
(w tytule wpłaty proszę wpisać „warsztat I + imię i nazwisko”)

Jeśli hotele w ramach lockdownu zostaną zamknięte to termin wersji stacjonarnej staje się datą wersji zdalnej!

ZDALNE:

300 zł od pary

ZAPISY i OPŁATA: najpóźniej do dnia 15 listopada 2021 na konto:
77 1160 2202 0000 0002 0552 3309 (w tytule wpłaty proszę wpisać „warsztat I online + imię i nazwisko”

Wersja zdalna:

SB (10.00-12.30 i 15.30-18.00)   |  ND (10.00-13.00) 

4-5.12.2021

zakończony

Miejsce:
Platforma Zoom

19-20.02.22

Miejsce:
Platforma Zoom

18-19.06.22

Miejsce:
Platforma Zoom

W ramach warsztatu oferujemy także część praktyczną,
która daje możliwość przepracowania treści podczas dialogu małżeńskiego

Poznajcie świadectwa z warsztatów:

Warsztaty „Bóg i sekstrawagancja” zmieniły mnie,moje małżeństwo i mój stosunek do sexu.Sex kiedys dla mnie był tylko obowiązkiem ,czułam obrzydzenie.W trakcie warsztatów, podczas modlitwy Pan uwolnił mnie.Złe doświadczenia i złe emocje zniknęły. To stało się tak szybko, że aż trudno mi było uwierzyć. Od tego czasu uwielbiam sex, moje małżeństwo kwitnie i kocham siebie.

Kasia

Dzięki warsztatom „Bóg i sekstrawagancja” czujemy, że Bóg nas uwalnia i uzdrawia. Okazało się, że wystarczyły proste rzeczy, aby coś, co wydawało się nie do rozwiązania przestało być problemem. Wasze podpowiedzi bardzo się sprawdziły. Niech Bóg błogosławi Wam w tej posłudze!

Marysia i Grzegorz

Otwartość, rzetelność, rzeczowy a zarazem swobodny i naturalny przekaz. Uważne wsłuchiwanie się w trudności i udzielanie kompetentnych odpowiedzi. Przychylność i delikatność bez oceniania wobec pytań i problemów. Warsztaty prowadzone przez Kamila Wojciechowskiego sprawiły,że małżonkowie otwierali się na siebie wzajemnie kosztując i doświadczając słodyczy i boskości zbliżeń. Wniosły wiele świeżości w postrzeganiu intymności, bliskości, odkrywania przed sobą najskrytszych pragnień i potrzeb.

Aldona i Łukasz

Warsztat super! Wysokie kompetencje prowadzących. Tematyka bardzo potrzebna, a pomimo powszechnej seksualizacji życia rzadko poruszana

Kasia i Maciej

Warsztaty godne polecenia i bardzo pomocne! Będziemy wdrażać i zmieniać to, co było do tej pory w naszym pożyciu małżeńskim. Warsztaty prowadzone w nastroju życzliwości, miłości i w sposób humorystyczny. Treści oparte na rzetelnej wiedzy przedstawione w zrozumiały sposób

Beata i Włodek

Warsztat był odpowiedzią na nurtujące nas problemy, nie tylko takie, z których już zdawaliśmy sobie sprawę. Jest to solidna podstawa + konkretne rozwiązania do zmiany zachowań, które nam wydają się w porządku, ale nie sprzyjają naszemu partnerowi

Edyta i Piotr

Warsztaty przerosły nasze oczekiwania. Fantastyczni prowadzący (z humorem i zdrowym dystansem) stworzyli przemiłą i dającą poczucie bezpieczeństwa atmosferę. Warsztaty świetne merytorycznie - mnóstwo konkretów i narzędzi do pracy nad sferą seksualną. Podczas warsztatów był również czas na przedyskutowanie pewnych kwestii ze współmałżonkiem (a między poszczególnymi blokami czas na dłuższą rozmowę i ewentualne ćwiczenia praktyczne ;)). Żałujemy, że nie trafiliśmy tu wcześniej

Kasia i Maciek

Od jakiegoś czasu tęskniłam za spokojnym, swobodnym seksem z mężem, bez obaw, że się dziecko obudzi czy się nie wyśpię. Nam obojgu spodobał się pomysł z “hotelową randką” w ciągu dnia! Bardzo podobał mi się warsztat dla kobiet - podczas weekendu znowu poczułam się dobrze ze sobą!

Asia i Michał

Przyjechałem na warsztaty nastawiony dość sceptycznie - co nowego mogę dowiedzieć się na temat seksu i wiary. Jednakże warsztaty przewróciły do góry nogami “kościółkowe” podejście do seksu i niesamowicie pokazały, że Pan Bóg chce byśmy współżyli często i w sposób satysfakcjonujący. Polecam warsztaty każdemu - świeżym małżonkom jak i tym bardziej doświadczonym, tym z kłopotami jak i tym “normalnym” i zwyczajnym.

Basia i Marek

Warsztat był przygotowany dobrze merytorycznie, prowadzony w ciekawy sposób. Szczególnie odnośniki do wypowiedzi świętych czy Nauczania K-ła. Część praktyczna skłoniła do dyskusji i refleksji nad samym sobą i pożyciem małżeńskim. Zarówno praca indywidualna jak i wspólna, małżeńska przynosi pewne odświeżenie w relacji małżeńskiej.

Marianna i Robert

    UDOSTĘPNIJ:

    Strona w budowie