Warsztat
"BÓG I SEKStrawagancja" 1.0

„Tam gdzie ktoś idzie za modelem biblijnym,
nie ma miejsca na zahamowania”

Mariola i Piotr Wołochowicz

To pierwszy w Polsce warsztat biblijno – seksuologiczny
oparty na wiedzy teologicznej, psychologicznej i seksuologicznej
oraz wieloletnim doświadczeniu pracy z parami i małżeństwami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

Podczas warsztatu poruszane będą tematy m.in.:

 • funkcje seksu wg Biblii
 • różnice płciowe w przeżywaniu współżycia seksualnego
 • akceptacja siebie, swojego ciała i seksualności
 • wskazówki praktyczne 

TERMINY I INFO

WYBIERZ WERSJĘ

Minione

STACJONARNIE 1.0

5-7.01.24
 • 550zł - 650zł / para (cena zależna od ilości par)
 • Czas: Sb (start 10:00) - Nd (koniec 15:00)
 • Miejsce: Sklene, Słowacja
 • Satysfakcja gwarantowana 🙂

STACJONARNIE 1.0

Wkrótce
 • Cena:
 • Czas:
 • Miejsce:
 • Satysfakcja gwarantowana 🙂
Wkrótce
onilne

ONLINE - Walentynkowa promocja 1.0

10-11.02.24
 • Cena: 350 zł / para
 • Czas: Sb 10-12:30 i 15.30-18.00. Nd 10-12:30
 • Miejsce: Platforma Zoom
 • Satysfakcja gwarantowana 🙂

Informacje dodatkowe

STACJONARNE:

W przypadku małżeństw z dziećmi zapewniamy opiekę na czas konferencji.

Noclegi na miejscu w Błotnicy tylko dla 5 par (decyduje kolejność zgłoszeń)

Dla nocujących poza Błotnicą wyślemy indywidualnie propozycje noclegów, możliwie najbliżej miejsca warsztatów.

Przedpłata 200 zł na konto 77 1160 2202 0000 0002 0552 3309 (w tytule wpłaty proszę
wpisać „warsztat I + imię i nazwisko”)

OPŁATA ONLINE

Konto:
77 1160 2202 0000 0002 0552 3309 (w tytule wpłaty proszę wpisać „warsztat I online + imię i nazwisko”)

W ramach warsztatu oferujemy także część praktyczną,
która daje możliwość przepracowania treści podczas dialogu małżeńskiego

Poznajcie świadectwa z ostatnich warsztatów:

Warsztaty „Bóg i sekstrawagancja” zmieniły mnie,moje małżeństwo i mój stosunek do sexu.Sex kiedys dla mnie był tylko obowiązkiem ,czułam obrzydzenie.W trakcie warsztatów, podczas modlitwy Pan uwolnił mnie.Złe doświadczenia i złe emocje zniknęły. To stało się tak szybko, że aż trudno mi było uwierzyć. Od tego czasu uwielbiam sex, moje małżeństwo kwitnie i kocham siebie.

Kasia

Dzięki warsztatom „Bóg i sekstrawagancja” czujemy, że Bóg nas uwalnia i uzdrawia. Okazało się, że wystarczyły proste rzeczy, aby coś, co wydawało się nie do rozwiązania przestało być problemem. Wasze podpowiedzi bardzo się sprawdziły. Niech Bóg błogosławi Wam w tej posłudze!

Marysia i Grzegorz

Otwartość, rzetelność, rzeczowy a zarazem swobodny i naturalny przekaz. Uważne wsłuchiwanie się w trudności i udzielanie kompetentnych odpowiedzi. Przychylność i delikatność bez oceniania wobec pytań i problemów. Warsztaty prowadzone przez Kamila sprawiły, że małżonkowie otwierali się na siebie wzajemnie kosztując i doświadczając słodyczy i boskości zbliżeń. Wniosły wiele świeżości w postrzeganiu intymności, bliskości, odkrywania przed sobą najskrytszych pragnień i potrzeb.

Aldona i Łukasz

Warsztat super! Wysokie kompetencje prowadzących. Tematyka bardzo potrzebna, a pomimo powszechnej seksualizacji życia rzadko poruszana

Kasia i Maciej

Warsztaty godne polecenia i bardzo pomocne! Będziemy wdrażać i zmieniać to, co było do tej pory w naszym pożyciu małżeńskim. Warsztaty prowadzone w nastroju życzliwości, miłości i w sposób humorystyczny. Treści oparte na rzetelnej wiedzy przedstawione w zrozumiały sposób

Beata i Włodek

Warsztat był odpowiedzią na nurtujące nas problemy, nie tylko takie, z których już zdawaliśmy sobie sprawę. Jest to solidna podstawa + konkretne rozwiązania do zmiany zachowań, które nam wydają się w porządku, ale nie sprzyjają naszemu partnerowi

Edyta i Piotr

Warsztaty przerosły nasze oczekiwania. Fantastyczni prowadzący (z humorem i zdrowym dystansem) stworzyli przemiłą i dającą poczucie bezpieczeństwa atmosferę. Warsztaty świetne merytorycznie - mnóstwo konkretów i narzędzi do pracy nad sferą seksualną. Podczas warsztatów był również czas na przedyskutowanie pewnych kwestii ze współmałżonkiem (a między poszczególnymi blokami czas na dłuższą rozmowę i ewentualne ćwiczenia praktyczne ;)). Żałujemy, że nie trafiliśmy tu wcześniej

Kasia i Maciek

Od jakiegoś czasu tęskniłam za spokojnym, swobodnym seksem z mężem, bez obaw, że się dziecko obudzi czy się nie wyśpię. Nam obojgu spodobał się pomysł z “hotelową randką” w ciągu dnia! Bardzo podobał mi się warsztat dla kobiet - podczas weekendu znowu poczułam się dobrze ze sobą!

Asia i Michał

Przyjechałem na warsztaty nastawiony dość sceptycznie - co nowego mogę dowiedzieć się na temat seksu i wiary. Jednakże warsztaty przewróciły do góry nogami “kościółkowe” podejście do seksu i niesamowicie pokazały, że Pan Bóg chce byśmy współżyli często i w sposób satysfakcjonujący. Polecam warsztaty każdemu - świeżym małżonkom jak i tym bardziej doświadczonym, tym z kłopotami jak i tym “normalnym” i zwyczajnym.

Basia i Marek

Warsztat był przygotowany dobrze merytorycznie, prowadzony w ciekawy sposób. Szczególnie odnośniki do wypowiedzi świętych czy Nauczania K-ła. Część praktyczna skłoniła do dyskusji i refleksji nad samym sobą i pożyciem małżeńskim. Zarówno praca indywidualna jak i wspólna, małżeńska przynosi pewne odświeżenie w relacji małżeńskiej.

Marianna i Robert

UDOSTĘPNIJ: