Zapraszamy na 

INTYMNE warsztaty

MAŁŻEŃSKIE

27–30.08.2024

Ośrodek rekolekcyjny Skomielna - Czarna

1900 zł od pary
(bezzwrotna zaliczka 400 zł do końca czerwca 2024)

Nr. konta: 25 1240 6508 1111 0011 0503 9081 (w tytule wpłaty proszę wpisać „Intymne wakacje + imię i nazwisko”)

Ze względu na poruszaną
tematykę nie zapewniamy miejsca dla dzieci

PRELEGENCI

KAMIL WOJCIECHOWSKI

Ukończył kierunek „Seksuologia Kliniczna” w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu oraz jest absolwentem Teologii (Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu), gdzie napisał pracę mgr pt. „Współżycie małżeńskie w świetle „teologii ciała” Jana Pawła II”.

Odbył szkolenie w Centrum Terapii u prof. Z. Lwa-Starowicza z zakresu: „Metody diagnostyczne w seksuologii”.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach seksuologicznych – głównie międzynarodowych.

Od wielu lat pomaga małżeństwom w sferze seksu. Jest autorem warsztatu „Bóg i sekstrawagancja”, który prowadzi wraz z żoną Basią.

Magdalena Kleczyńska

Specjalista pomocy psychologicznej dla par, doradca rodzinny oraz interwent kryzysowy, w trakcie studiów z psychoseksuologii i psychoterapii.

Od kilkunastu lat pracuje z parami, towarzysząc im w świadomym przechodzeniu przez kryzysy i budowaniu trwałych i szczęśliwych więzi. Autorka książek dla par “Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi”, „Więcej niż seks. Siła i moc miłości intymnej” oraz pozycji dla młodzieży pt. “Licencja na miłość”.

Od wielu lat prowadzi warsztaty i głosi konferencje na temat pogłębiania relacji więzi. Prywatnie żona Darka i mama trójki dzieci.

Anna Jakóbik

Mama trzech wyjątkowych dziewczynek: 10 letniej Gabrysi, 9 letniej Oli i 3 letniej Łucji.

Certyfikowana Terapeutka Uroginekologiczna. Ponadto jest Terapeutką Profilaktyki Uroginekologicznej wg. koncepcji Bebo® i certyfikowaną Instruktorką metody Low Pressure Fitness

Od wielu lat uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu rehabilitacji okołoporodowej, Uroginekologicznej, diagnostyki i rehabilitacji zaburzeń funkcjonalnych w obrębie miednicy, technik osteopatycznych, terapii wisceralnej, a także metod wspomagających terapię: elektrostymulacji czy kinesiotapingu.

Podczas warsztatów przepracujemy zagadnienia:

W kosztach warsztatów otrzymujesz:

PROMOCJA!

Jeśli zapiszesz się i wpłacisz zaliczkę do
31 marca 2024 r. to koszt warsztatu wyniesie Cię:
0

*zapisy wraz z wpłatą bezzwrotnej zaliczki 400 zł